Аягөз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі №113 "Аягөз қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тарифті белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 229 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі №113 "Аягөз қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тарифті белгілеу туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2024 жылғы 8 сәуірде №195458 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.Татеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі Қ.Әділбай
КЕЛІСІЛДІ:
Аягөз ауданының мәслихат төрағасы
______________А. Ибрайшин
2024 жылғы "____" _____

Признать утратившим силу постановления акимата Аягозского района от 08 апреля 2024 года №113 "Об установлении дифференцированного тарифа на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Аягоз"
Постановление акимата Аягозского района области Абай от 11 июня 2024 года № 229
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района области Абай от 08 апреля 2024 года №113 "Об установлении дифференцированного тарифа на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Аягоз" (опубликовано в эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 8 апреля 2024 года под №195458).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района Қ.Әділбай
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аягозского районного маслихата
______________А. Ибрайшин
2024 год "____" _____