Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 12/208-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының келесі шешімдері жойылсын:
1) "Аягөз ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №24/170-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қазандағы №8/126-VII шешімі;
2) Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №№24/170-VІ "Аягөз ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 тамыздағы №5/63-VIII шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихатының төрағасы : А. Ибрайшин

Об отмене некоторых решений Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 16 апреля 2024 года № 12/208-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить следующие решения Аягозского районного маслихата:
1) "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 июня 2018 года №24/170-VI "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Аягозскому району" от 25 октября 2021 года №8/126-VII;
2) "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 15 июня 2018 года №24/170-VI "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Аягозскому району" от 2 августа 2023 года №5/63-VIII.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата: А. Ибрайшин