Бородулиха ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 31 қазандағы "Бородулиха ауданының бірыңғай сәулеттік бейнесін беруге бағытталған көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу қағидаларын бекіту туралы" № 263 қаулысының күшін жою туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 ақпандағы № 36 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-1- бабы 5- тармағына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бородулиха ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 31 қазандағы "Бородулиха ауданының бірыңғай сәулеттік бейнесін беруге бағытталған көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу қағидаларын бекіту туралы" № 263 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ж.Селихановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Аудан әкімі А. Ибраев

Об отмене постановления акимата Бородулихинского района от 31 октября 2022 года № 263 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятии по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика Бородулихинского района"
Постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 5 февраля 2024 года № 36.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 35-1 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Бородулихинского района от 31 октября 2022 года №263 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятии по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика Бородулихинского района" отменить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Селиханова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким района А. Ибраев