Төтенше жағдайды жариялау туралы
Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 6 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 8 шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 20.03.2024 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабына және 50-бабы 2-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына, Шуақ аулының орталықтандырылған жылу қазандығындағы апат және тұрғындардың тұрмыстық жағдайының бұзылуы салдарынан, Жарма аудандық төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 3 хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жарма ауданы Шуақ ауылында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою басшысы болып аудан әкімінің орынбасары Б. Е. Самежанов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің күші 2024 жылғы 21 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Б. Е. Самежановқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Ж. Байсабыров

Об объявлении чрезвычайной ситуации
Решение акима Жарминского района области Абай от 21 февраля 2024 года № 6. Утратило силу решением акима Жарминского района области Абай от 20 марта 2024 года № 8.
Сноска. Утратило силу решением акима Жарминского района области Абай от 20.03.2024 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" в результате аварии в централизованной котельной села Шуак и нарушением условий жизнидеятельности населения, на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Жарминского района от 21 февраля 2024 года № 3, РЕШИЛ:
1. Объявить режим чрезвычайного положения техногенного характера местного масштаба в селе Шуак Жарминского района.
2. Назначить руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации заместителя акима района Самежанова Б.Е.
3. Действие настоящего решения распространяется на правоотношения возникшие с 21 февраля 2024 года.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жарминского района Самежанова Б.Е.
5. Настоящее решение вступает в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Байсабыров Ж.