Үржар аудандық мәслихаты кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 12-238/VIII шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылсын (қоса берілген).
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2024 жылғы 4 наурыздағы
№12-238/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қазандағы № 18-303/VII "VII-шақырылған Үржар аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімі.
2. Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы № 30-347/V "Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданының әкімшілік аумақтық бірлігін басқару схемасы туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 маусымындағы № 3-29/VI "Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданының әкімшілік аумақтық бірлігін басқару схемасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпанындағы № 38-417/VI "Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданының әкімшілік аумақтық бірлігін басқару схемасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім;
3) Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 қаңтарындағы № 1-12/VII "Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданының әкімшілік аумақтық бірлігін басқару схемасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім.

О признании утратившим силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 4 марта 2024 года № 12-238/VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата согласно приложения (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его принятия.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 4 марта 2024 года
№12-238/VIII
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата от 5 октября 2022 года № 18-303/VII "Об утверждении Регламента Урджарского районного маслихата VII-созыва".
2. Решение Урджарского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 30-346/V "Об утверждении схемы управления административно-территориальной единицы Урджарского района Восточно Казахстанской области", в том,числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 9 июня 2016 года № 3-29/VI "О внесении изменния в решение Урджарского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 30-346/V "Об утверждении схемы управления административно-территориальной единицы Урджарского района Восточно Казахстанской области";
2) решение Урджарского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 38-417/VI "О внесении изменния в решение Урджарского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 30-346/V "Об утверждении схемы управления административно-территориальной единицы Урджарского района Восточно Казахстанской области";
3) решение Урджарского районного маслихата от 14 января 2021 года № 1-12/VII "О внесении изменния в решение Урджарского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 30-346/V "Об утверждении схемы управления административно-территориальной единицы Урджарского района Восточно Казахстанской области".