Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-2 "2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 13-3/1 шешімі
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4 459 337,8 мың теңге:
салық түсімдер - 1 021 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 436 692,8 мың теңге;
2) шығындар - 4 940 880,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 64 724,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 107 068,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 42 344,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 501 433,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -501 433,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 107 068,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 48 953,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 559 547,1 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 10-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 30 мая 2024 года № 13-3/1
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О Кокпектинском районном бюджете на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 10-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кокпектинский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 459 337,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 021 475,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 170,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 436 692,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4 940 880,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 724,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 107 068,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 344,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 501 433,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -501 433,0 тысяч тенге:
поступление займов – 107 068,0 тысяч тенге;
погашение займов – 48 953,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 559 547,1 тысяч тенге.";

14 683,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 683,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12 388,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 388,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 083,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 305,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 596,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4 596,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 596,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 596,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
606 825,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
99 955,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 955,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
99 955,0
2
Әлеуметтiк көмек
392 173,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
392 173,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
87 973,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 938,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 118,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
211 413,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
42 131,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114 697,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114 697,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 682,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

14 683,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской
обязанности
14 683,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
12 388,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 388,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 083,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 305,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 596,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 596,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 596,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 596,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
606 825,0
1
Социальное обеспечение
99 955,0
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
99 955,0
005
Государственная адресная социальная помощь
99 955,0
2
Социальная помощь
392 173,0
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
392 173,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
87 973,0
006
Оказание жилищной помощи
5 600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 938,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 118,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
211 413,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
42 131,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114 697,0
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
114 697,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 682,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

44 462,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10 084,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
168 591,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
77 023,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 237,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
31 106,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 080,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
600,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
91 568,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 108,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 860,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 600,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
60 546,0
6
Жер қатынастары
37 316,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 316,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 966,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
23 230,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23 230,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
23 230,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 859,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 859,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 859,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
64 859,0
12
Көлiк және коммуникация
534 000,0
1
Автомобиль көлiгi
534 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

44 462,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10 084,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
168 591,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
77 023,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
42 237,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
31 106,0
006
Капитальные расходы государственного органа
3 080,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района ( города областного значения)
91 568,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
66 108,0
014
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 860,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9 600,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
60 546,0
6
Земельные отношения
37 316,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 316,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
32 966,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 350,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
23 230,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23 230,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23 230,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 859,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 859,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 859,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
64 859,0
12
Транспорт и коммуникации
534 000,0
1
Автомобильный транспорт
534 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

11 520,0
- "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр Ана" атағын алған және 1, 2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен наградталған және бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға
8 355,0
4
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына қосымша ақы белгілеуге
42 362,0
5
Мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
91 208,0
6
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
101 359,0
7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу "Ауыл – ел бесігі" жобасы аясында
522 512,0
8
Облыстық бюджеттен жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
440 000,0
9
Бюджеттік сала қызметкерлері үшін жұмыс берушінің қосымша міндетті зейнетақы жарналарын енгізу туралы
13 942,0
10
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
85 937,0
Барлығы
1 440 835,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 30 мамырдағы
№ 13-3/1 шешіміне
3-қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы
1
Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9 712,0
Көкпекті ауылындағы жаяу жүргіншілер көпірі құрылысының жобалық құжаттамасын әзірлеу
9 712,0
2
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 083,0
Ақой ауылында су құбыры желілерінің құрылысы
1 000,0
Ажа ауылдағы су құбыры желілерін және су тарту құрылыстарын салудың жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 083,0
3
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу
41 360,0
"Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылында жалға берілетін тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобалық құжаттамасын әзірлеу

11 520,0
-многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени и имеющим четыре и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
8 355,0
4
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
42 362,0
5
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
91 208,0
6
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам
101 359,0
7
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
522 512,0
8
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
440 000,0
9
На введение дополнительных обязательных пенсионных взносов работодателя для работников бюджетной сферы
13 942,0
10
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
85 937,0
Итого
1 440 835,0
Приложение 3 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 30 мая 2024 года
№ 13-3/1
Приложение 5 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 10-2
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным бюджетам
9 712,0
Разработка ПСД на строительство пешеходного моста в с Кокпекты
9 712,0
2
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета районным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 083,0
Строительство водопроводных сетей в с.Акой
1 000,0
Разработка ПСД на строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Ажа
4 083,0
3
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета районным бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
41 360,0
разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к арендным жилым домам в селе Кокпекты Кокпектинского района"

15 276,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Шәріптоғай ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 337,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Мамай ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 317,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Биғаш ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 248,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Қарамойыл ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 389,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Үшкүмей ауылындағы медициналық пункттің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 376,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Үлгілімалшы ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункттердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобалық құжаттамасын әзірлеу
4 417,0
4
Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу
301 750,5
Көкпекті ауданы Үшкүмей ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
46 036,1
Көкпекті ауданы Мамай ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
48 097,9
Көкпекті ауданы Үлгілімалшы ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
55 134,3
Көкпекті ауданы Қарамойыл ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
61 023,6
Көкпекті ауданы Шәріптоғай ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
40 359,1
Көкпекті ауданы Биғаш ауылында медициналық пункт үшін инженерлік желілер салу
51 099,5
Барлығы
357 905,5

15 276,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Шариптогай Кокпектинского района области Абай"
4 337,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Мамай Кокпектинского района области Абай"
4 317,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Бигаш Кокпектинского района области Абай"
4 248,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Карамойыл Кокпектинского района области Абай"
4 389,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Ушкумей Кокпектинского района области Абай"
4 376,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к фельдшерско-акушерским пунктам в селе Ульгилималши Кокпектинского района области Абай"
4 417,0
4
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета районным бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
301 750,5
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с.Ушкумей Кокпектинского района
46 036,1
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с.Мамай Кокпектинского района
48 097,9
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с.Ульгилималши Кокпектинского района
55 134,3
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с.Карамойыл Кокпектинского района
61 023,6
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с.Шариптогай Кокпектинского района
40 359,1
Строительство инженерных сетей для медицинского пункта в с.Бигаш Кокпектинского района
51 099,5
Итого
357 905,5