Мақаншы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-112/VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатанының төрағасы Б. Биболов
Мақаншы ауданы
мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 16-112/VIII шешіміне
қосымша
Мақаншы ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 7-33/VIII "Мақаншы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 11-59/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 7-33/VIII "Мақаншы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 қарашадағы № 14-87/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 7-33/VIII "Мақаншы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
2. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-38/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы № 12-68/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-47/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне, өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
3. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-42/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-66/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-42/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне, өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
4. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі №8-48/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-73/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-48/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне, өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Мақаншы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2024 года № 16-112/VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений маслихат района Мақаншы согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихат района Мақаншы Б. Биболов
Приложение к решению
маслихата района Мақаншы
от 30 декабря 2024 года
№ 16-112/VIII
Список признанных утратившими силу решений маслихата района Мақаншы
1. Решение маслихата района Мақаншы от 18 июля 2024 года № 7-33/VIII "О бюджете района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 27 сентября 2024 года № 11-59/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы "О бюджете района Мақаншы на 2024-2027 годы" от 18 июля 2024 года № 7-33/VIII";
2) решение маслихата района Мақаншы от 26 ноября 2024 года № 14-87/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы "О бюджете района Мақаншы на 2024-2027 годы" от 18 июля 2024 года № 7-33/VIII".
2. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-38/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-68/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-47/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы.
3. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-42/VIII "О бюджете Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-66/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-42/VIII "О бюджете Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".
4. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-48/VIII "О бюджете Карабулакского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-73/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-48/VIII "О бюджете Карабулакского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".

5. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-40/VIII "Мақаншы ауданы Көктерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 12-64/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-40/VIII "Мақаншы ауданы Көктерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
6. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-43/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 12-65/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-43/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
7. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-44/VIII "Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-70/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-44/VIII "Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
8. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-45/VIII "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-63/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-45/VIII "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
9. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-39/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-67/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-39/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
10. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі №8-47/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-69/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-47/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.

5. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-40/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-64/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-40/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".
6. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-43/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-65/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-43/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".
7. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-44/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-70/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-44/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".
8. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-45/VIII "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-63/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-44/VIII "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".
9. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-39/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года №12-67/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-39/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".
10. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-47/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-69/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-47/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".

11. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі №8-41/VIII "Мақаншы ауданы Қаратал ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-72/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-41/VIII "Мақаншы ауданы Қаратал ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
12. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі №8-46/VIII "Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 08 қазандағы №12-71/VIII "Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-46/VIII "Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.

11. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-41/VIII "О бюджете Каратальского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-72/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-41/VIII "О бюджете Каратальского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы".
12. Решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-46/VIII "О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы", в том числе:
1) решение маслихата района Мақаншы от 8 октября 2024 года № 12-71/VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-46/VIII "О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы.