Мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 11/01 қаулысы. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 07/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 22.01.2025 № 07/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2025 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата области Ұлытау от 16 февраля 2024 года № 11/01. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 22 января 2025 года № 07/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 22.01.2025 № 07/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2025).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы мөлшері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппарататының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, осы қаулының 1 тармағы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облысының әкімі Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдінің

2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, пункт 1 настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2024 года.
Аким области Ұлытау Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1
к постановлению акимата области Ұлытау

2024 жылғы "16" ақпандағы
№ 11/01 қаулысына қосымша 1
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік тапсырыс мөлшері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ұлытау облысы әкімдігінің 13.11.2024 № 79/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.11.2024 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беретін ұйымдардың түрлері
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын топтар, жалпы білім беретін мектептің жанындағы мектепалды даярлық сыныптары
Түзету үлгісіндегі 10,5 сағаттық топтар
Ауыл

от 16 февраля 2024 года
№ 11/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата области Ұлытау от 13.11.2024 № 79/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.11.2024).
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных организаций образования
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с неполным днем пребывания, классы предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
Группы коррекционнного типа с 10,5 часовых режимом пребывания
Село