Жаңаарқа ауданы әкімдігінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мыналардың:
1) "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 04 сәуірдегі №2 шешімінің;
2) "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі №4 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Қ.Қожықаев

О признании утратившим силу некоторых решений акимата Жанааркинского района
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 30 мая 2024 года № 6
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решение акимата Жанааркинского района от 04 апреля 2024 года №2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2) решение акимата Жанааркинского района от 11 апреля 2024 года №4 "О внесении изменений в решение акима Жанааркинского района от 4 апреля 2024 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района К. Кожукаев