О признании утратившим силу некоторых решений акимата Жанааркинского района
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 2 июля 2024 года № 7
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решение акимата Жанааркинского района от 27 июня 2023 года №1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2) решение акимата Жанааркинского района от 7 декабря 2023 года №3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района К. Кожукаев

Жаңаарқа ауданы әкімдігінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мыналардың:
1) "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы №1 шешімінің;
2) "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы №3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Қ.Қожықаев