Ұлытау ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 110 шешімі. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 136 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 08.08.2024 № 136 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Құрмансейітов
Ұлытау аудандық мәслихатының
XIV сессиясының
2024 жылғы 5 наурыздағы
№ 110
шешіміне 1 қосымша
Ұлытау ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтердің құны (теңге)
Жайлы үйлер және жайлы емес үйлер
Айына бір тұрғыннан

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Улытаускому району
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 5 марта 2024 года № 110. Признано недействительным решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 8 августа 2024 года № 136
Сноска. Признано недействительным решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 08.08.2024 № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Улытаускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Улытауского районного маслихата А. Құрмансейітов
Приложение 1
к решению XIV сессии
Улытауского районного маслихата
от 5 марта 2024 года
№ 110
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Улытаускому району
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг (тенге)
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя