Ұлытау ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 136 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұлытау аудандық мәслихатының "Ұлытау ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2024 жылғы 05 наурыздағы №110 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 194120 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Құрмансейітов
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХХ сессиясының 2024 жылғы
08 тамыздағы №136 шешіміне
1 қосымша
Ұлытау ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Ұлытау ауданына қарасты ауылдық округтер және кенттер (Ұлытау, Алғабас, Борсеңгір, Егінді, Жаңкелді, Аманкелді, Шеңбер, Қоскөл, Мибұлақ, Қаракеңгір, Сарысу, Терісаққан ауылдық округтері және Ақтас, Қарсақпай кенттері ) бойынша
Атауы
Өлшем бірлігі
Қосылған құн салықсыз, теңге
Қосылған құн салығымен, теңге
Абаттандырылған және абаттандырылмаған үй иелері
1-нші тұрғыннан айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Улытаускому району
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 8 августа 2024 года № 136
В соответствии с подпунктами 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Улытаускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Решение № 110 от 5 марта 2024 года (зарегистрировано под № 194120 в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов) Улытауского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов для населения Улытауского района" признать недействительным.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Улытауского районного маслихата А. Құрмансейітов
Приложение 1
к решению
Улытауского районного
маслихата от 8 августа
2024 года №136
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Улытаускому району
По сельским округам и поселкам Улытауского района (сельские округи Улытау, Алгабас, Борсенгир, Егинды, Жанкелды, Аманкелды, Шенбер, Коскол, Мибулак, Каракенгир, Сарысу, Терисаккан и поселки Актас, Карсакпай )
Наименование
Расчетная единица
Добавленная стоимость не облагается налогом, тенге
С налогом на добавленную стоимость, тенге
Домовладения благоустроенныеи неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя