Жетісу облысы Талдықорған қаласының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 14 ақпандағы № 45 бірлескен қаулысы және Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 14-86 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына сәйкес, Республикалық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 23 сәуірдегі қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласының құрамдас бөліктеріне келесі атаулар берілсін:
1) Талдықорған қаласының онтүстік-батысында орналасқан атауы жоқ №9 шағынауданына – "Құлагер" шағынауданы;
2) Талдықорған қаласының онтүстік-батысында орналасқан атауы жоқ №10 шағынауданына – "Әл-Фараби" шағынауданы;
3) Талдықорған қаласының онтүстік-батысында орналасқан атауы жоқ даңғылына – "Жолбарыс би" даңғылы.
2. Осы бірлескен Жетісу облысы әкімдігі қаулысының және Жетісу облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Жетісу облысы әкімдігінің қаулысы мен Жетісу облыстық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысы әкімінің м.а. Ә. Жақанбаев
Жетісу облыстық мәслихатының төрағасы Г. Тойлыбаева

О наименовании составных частей города Талдыкорган области Жетісу
Совместные постановление акимата области Жетісу от 14 февраля 2024 года № 45 и решение маслихата области Жетісу от 14 февраля 2024 года № 14-86
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 23 апреля 2021 года, учетом мнения населения соответствующей территории, акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям города Талдыкорган:
1) микрорайону без наименования № 9, расположенному в юго-западной части города Талдыкорган – микрорайон "Құлагер";
2) микрорайону без наименования № 10, расположенному в юго-западной части города Талдыкорган – микрорайон "Әл-Фараби";
3) проспекту без наименования, расположенному в юго-западной части города Талдыкорган – проспект "Жолбарыс би".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата области Жетісу и решения маслихата области Жетісу возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее совместное постановление акимата области Жетісу и решение маслихата области Жетісу вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима области Жетісу А. Жаканбаев
Председатель маслихата области Жетісу Г. Тойлыбаева