"Үшарал қаласының көшелерін қайта атау туралы" Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамызындағы №10-2 бірлескен шешімі және Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 тамыздағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 40-2 бірлескен шешімі және Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қарашадағы № 1 қаулысы
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үшарал қаласының көшелерін қайта атау туралы" Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамызындағы №10-2 бірлескен шешіміне және Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 тамыздағы №1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №185659 тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бірлескен шешім және қаулының 1-тармағының 1) тармақшасы:
1) "Әлібаев көшесі" деген сөзінен кейін "батыстан шығыс бөлігі" деген сөздермен толықтырылсын".
көрсетілген бірлескен шешім және қаулының 1-тармағының 2) тармақшасы:
2) "Стебляков көшесі" деген сөзінен кейін "батыстан шығыс бөлігі" деген сөздермен толықтырылсын.
көрсетілген бірлескен шешім және қаулының 1-тармағының 3) тармақшасы:
3) "Жеңіс көшесі" деген сөзінен кейін "батыстан шығыс бөлігі" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы бірлескен Алакөл аудандық мәслихатының шешімі және Алакөл ауданының әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Д.Каримов
Аудан әкімі А.Абдинов

О внесении дополнение в совместные решение Алакольского районного маслихата от 22 августа 2023 года №10-2 и постановление акимата Алакольского района от 22 августа 2023 года № 1 "О переимановании улицы города Ушарал"
Совместные решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 25 ноября 2024 года № 40-2 и постановление акимата Алакольского района области Жетісу от 25 ноября 2024 года № 1
Алакольский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ и акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести дополнение в совместные решение маслихата Алакольского района от 22 августа 2023 года № 10-2 и постановление акимата Алакольского района от 22 августа 2023 года №1 "О переимановании улицы города Ушарал" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №185659) следующие дополнения:
Подпункта 1 пункта 1 указанное совместное решение и постановления:
1) после слова "улица Алибаев" дополнить словами "с запада на восточную часть".
Подпункта 2 пункта 1 указанное совместное решение и постановления:
2) после слова "улица Стебляков" дополнить словами "с запада на восточную часть".
Подпункта 3 пункта 1 указанное совместное решение и постановления:
3) после слова "улица Победы" дополнить словами "с запада на восточную часть".
2. Настоящее совместное решение Алакольского районного маслихата и постановление акимата Алакольского района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д.Каримов
Аким района А.Абдинов