Алакөл ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы (кәдеге жарату мен қайта өңдеуді есепке алмағанда)
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 мамырдағы № 30-3 шешімі
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24382 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жарату мен қайта өңдеуді есепке алмағанда) арналған тарифтер осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Е. Каримов

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в Алакольском районе (без учета утилизации и переработки)
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 3 мая 2024 года № 30-3
В соответствии с подпунктом 3 пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в республике" Казахстана", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и вывоз твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24382), Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в Алакольском районе (без учета утилизации и переработки) согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Алакольского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алакольского районного маслихата Д.Е. Каримов

Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы "3" мамырдағы № 30-3 шешіміне №1 қосымша
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер Алакөл ауданындағы жеке тұлғалар үшін (кәдеге жарату және қайта өңдеуді есепке алмағанда)
Атауы
Есептеу бірлігі
Бағасы ай (тенге)
1
1
Қосымша құн салығын есепке алмағанда, абаттандырылған үй-жайлардың тұрғындары үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын

Приложение №1 к решению Алакольского районного маслихата от "3" мая 2024 года № 30-3
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в Алакольском районе для физических лиц (без учета утилизациии переработки)
№ п/п
Наименование
Расчетнаяединица
Цена месяц (тенге)
1
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений без учета налога на добавленную стоимость
1 житель

279
2
Абаттандырылмаған үй-жайлардың тұрғындары үшін қосымша құн салығын есепке алмағанда тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын
263,59
Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы "3" мамырдағы № 30-3 шешіміне №2 қосымша
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер Алакөл ауданындағы заңды тұлғалар үшін (кәдеге жарату мен қайта өңдеуді есепке алмағанда)
Атауы
Есептеу бірлігі
Тариф, теңге
1
Қосылған құн салығын есепке алмағанда, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 м3
1540,49

279
2
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей неблагоустроенных домовладений без учета налога на добавленную стоимость
1 житель
263,39
Приложение №2 к решению Алакольского районного маслихата от "3" мая 2024 года № 30-3
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в Алакольском районе для юридических лиц (без учета утилизации и переработки)
№ п/п
Наименование
Единицаизмерения
Тариф (тенге)
1
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов без учета налога на добавленную стоимость
1м3
1540,49