Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру саласындағы мемлекеттік монополияға жатқызылған "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2024 жылғы 16 қаңтардағы № 22/НҚ бұйрығы
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 17-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 188) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру саласындағы мемлекеттік монополияға жатқызылған "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары бекітілсін.
2. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 7) тармақшасы алып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
2) осы бұйрықтың көшірмесін тіркелген бұйрықты алған күннен бастап Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығы шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Б. Мусин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2023 жылғы 16 қаңтардағы
№ 22-НҚ бұйрығына
Қосымша
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру саласындағы мемлекеттік монополияға жатқызылған "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағасы
Тауарлардың атауы
(жұмыстар, көрсетілетін қызметтер)
Өлшем бірлігі
Көрсетілетін қызметтің ҚҚС-сыз құны, теңге
1.
Аударымдардың, жарналардың және (немесе) аударымдарды және (немесе) жарналарды уақытылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұлдың артық (қате) есептелген сомаларын төлеушілерге қайтару
1 төлем тапсырмасы

Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан", отнесенные к государственной монополии в сфере обязательного социального медицинского страхования
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 16 января 2024 года № 22/НҚ
В соответствии с пунктом 5 статьи 17 Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном медицинском страховании" и подпунктом 188) пункта 15 Положения о Министерстве цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан", отнесенные к государственной монополии в сфере обязательного социального медицинского страхования
2. Внести в приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" следующее изменение:
подпункт 7) пункта 1 исключить.
3. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан после его официального опубликования;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Б. Мусин
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство по защите и
развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министра
цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 16 января 2024 года № 22/НҚ
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан", отнесенные к государственной монополии в сфере обязательного социального медицинского страхования
Наименование товаров (работ, услуг)
Единица измерения
Цена за единицу услуги, тенге (без НДС)
1.
Возврат излишне (ошибочно) зачисленных сумм отчислений, взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов плательщикам
1 платежное поручение

222,97
2.
Аударымдардың және (немесе) жарналардың артық (қате) төленген сомаларын осы қаражаттар Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорынан "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының шотына аударылған күннен бастап банктік үш күн ішінде төлеушілерге аудару
1 төлем тапсырмасы
1 736,82
3.
Төлеушілерден Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына түсетін аударымдарды, жарналарды және (немесе) аударымдардың және (немесе) жарналардың уақытылы және (немесе) толық төленбегені үшін өсімпұлды банктік үш күн ішінде өңдеу және аудару
1 төлем тапсырмасы
36,06
Ескертпе:
ҚҚС – қосылған құн салығы

222,97
2.
Перечисление плательщикам излишне (ошибочно) уплаченных сумм отчислений и (или) взносов в течение трех банковских дней со дня перевода этих средств из Фонда социального медицинского страхования на счет Государственной корпорации "Правительство для граждан"
1 платежное поручение
1 736,82
3.
Обработка и перевод отчислений, взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов от плательщиков в Фонд социального медицинского страхования в течение трех банковских дней
1 платежное поручение
36,06
Примечание:
НДС – налог на добавленную стоимость