"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2024 жылғы 20 мамырдағы № 284/НҚ бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19982 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміндегі:
59-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
59.
0
0
2
0
1
0
1
1.
Жеке практикамен айналысатын адамды тіркеу есебі
Қаржымині
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің м.а. 2020 жылғы 10 шілдедегі № 665 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Қаржы Министрінің Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20955 болып тіркелді.
";
143-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
143.
00301006
Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндірушілерге (импорттаушыларға), сондай-ақ акцизделетін өнімдердің кейбір түрлерін, авиациялық отын мен мазут өндірушілер мен импорттаушылардың тауарларына дербес сәйкестендіру нөмірін (ДСН-код) беру
Қаржымині
"Дербес сәйкестендіру нөмір-кодтарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 137 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10584 болып тіркелді. "Дербес сәйкестендіру нөмір-кодтарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 646 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12615 болып тіркелді.
";
мынадай мазмұндағы 573-1 бастап 573-8 дейін тармақтар толықтырылсын:
"
573-1
01101009-1
Жол белгісін орнату
Ескерту белгілерін орнату
ІІМ
573-2
Басымдылық белгілерін орнату
ІІМ
573-3
Тыйым салу белгілерін орнату
ІІМ
573-4
Ұйғарым берілетін белгілерін орнату
ІІМ
573-5
Ақпараттық-сілтеме белгілерін орнату
ІІМ
573-6
Сервис белгілерін орнату
ІІМ
573-7
Қосымша ақпарат белгілерін орнату
ІІМ
573-8
01101009-2
Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды автокөлікпен тасымалдау (инватакси)
Көлікмині
";
666-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
666.
01202004
Марқакөл мемлекеттік табиғи қорығының қорғау аймағында тұратын жергілікті халықтың мұқтажы үшін рұқсат етілетін әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүргізуге жолдама беру
ЭГТРМ
"Марқакөл мемлекеттік табиғи қорығының қорғау аймағында тұратын жергілікті халықтың мұқтажы үшін рұқсат етілетін әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүргізуге жолдама беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 413 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қазанда № 24835 болып тіркелді.
".
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік қызметтер комитеті:
1) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Казақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 20 мая 2024 года № 284/НҚ
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19982) следующие изменения и дополнения:
в Реестре государственных услуг, утвержденном указанным приказом:
в пункт 59 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 143 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить пунктами с 573-1 по 573-8 следующего содержания:
"
573-1
01101009-1
Установление дорожного знака
Установка предупреждающих знаков
МВД
573-2
Установка знаков приоритета
МВД
573-3
Установка запрещающих знаков
МВД
573-4
Установка предписывающих знаков
МВД
573-5
Установка информационно-указательных знаков
МВД
573-6
Установка знаков сервисов
МВД
573-7
Установка знаков дополнительной информации
МВД
573-8
01101009-2
Перевозка на автомобиле лиц с инвалидностью первой группы, имеющих затруднение в передвижении (инватакси)
МТ
";
пункт 666 изложить в следующей редакции:
"
666.
01202004
Выдача путевки на проведение любительского (спортивного) рыболовства, разрешаемого для нужд местного населения, проживающего в охранной зоне Маркакольского государственного природного заповедника
МЭПР
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача путевки на проведение любительского (спортивного) рыболовства, разрешаемого для нужд местного населения, проживающего в охранной зоне Маркакольского государственного природного заповедника" Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 20 октября 2021 года № 413. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2021 года № 24835.
".
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
2) в течение пяти рабочих дней после подписания настоящего приказа направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Ж. Мәдиев

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Ж. Мадиев