Қалалық және қала маңындағы қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтерін келісу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 144 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабының 5-тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Қарағанды қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға келесі мөлшерде сараланатын тариф келісілсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 100 (жүз) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 200 (екі жүз) теңге.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Бөкенов

О согласовании тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях
Решение Карагандинского городского маслихата от 29 марта 2024 года № 144
В соответствии с пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Согласовать дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях на территории города Караганды в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 100 (сто) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 200 (двести) тенге.
Председатель городского маслихата А. Букенов