Теміртау қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар Министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Теміртау қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 07 наурыздағы № 471 хаты негізінде, Теміртау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қаласы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
- 2023 жылғы 28 шілдедегі № 4 "Жергілікті масштабтағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы";
- 2023 жылғы 21 қарашадағы № 5 "Теміртау қаласында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
О. Таурбеков

О признании утратившим силу некоторых решений акима города Темиртау
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 11 марта 2024 года № 3
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании письма государственного учреждения "Управление по чрезвычайным ситуациям города Темиртау Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" от 07 марта 2024 года № 471, аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения акима города Темиртау:
- от 28 июля 2023 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба";
- от 21 ноября 2023 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в городе Темиртау".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
О. Таурбеков