Теміртау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 38 853 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 35 978 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 261 346 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 378 275 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 235 389 мың теңге;
2) шығындар – 44 844 218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 21 868 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 968 591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 5 968 591 мың теңге.
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 968 591 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 31.03.2025 № 27/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2025 жылға арналған қала бюджетінде 2 138 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 17.02.2025 № 25/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған облыстық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі 1 841 662 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден берілген нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 933 112 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ауғанстан Демократиялық Республикасынан кеңестік шектеулі әскери контингентінің шығарылған күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 40 000 мың теңге;

О бюджете города Темиртау на 2025-2027 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2024 года № 23/5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 853 759 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 978 749 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 261 346 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 378 275 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 235 389 тысяч тенге;
2) затраты – 44 844 218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 968 591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 968 591 тысяч тенге.
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 968 591 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 31.03.2025 № 27/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
1-1. Предусмотреть в бюджете города на 2025 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 2 138 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17.02.2025 № 25/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2025 год установлен в сумме 1 841 662 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2025 год целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2025 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" – 933 112 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан – 40 000 тысяч тенге;

2) 8 наурыз Халықаралық әйелдер күні қарсаңында бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға, жеті жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға, бірінші, екінші, үшінші топтағы жеті жастан оң сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 423 240 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасындағы Отан қорғаушылар күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 23 200 мың теңге;
4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 72 300 мың теңге;
5) Республика күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 160 000 мың теңге;
6) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 38 140 мың теңге;
7) 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне орай "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көп балалы аналарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 56 000 мың теңге;
8) тұрғын үйлерді газбен жабдықтау бойынша біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 46 516 мың теңге;
9) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін балалары бар көп балалы отбасыларға біржолғы төлем көрсетуге – 49 060 мың теңге;
10) бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды санаторийге алып жүргені үшін жолдама құнын өтеуге – 6 356 мың теңге;
11) Ұлы Отан соғысының ардагерлері, басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері және жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысына қатысушыларға теңестірілген адамдар санатына жататын тұлғаларға санаторлық-курорттық емдеу шығындарын өтеуге әлеуметтік көмек – 3 868 мың теңге;

2) на оказание единовременной социальной помощи лицам с инвалидностью первой, второй, третьей групп, детям с инвалидностью до семи лет, детям с инвалидностью с семи до восемнадцати лет – первой, второй, третьей групп к Международному женскому дню 8 марта – 423 240 тысяч тенге;
3) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню защитника Отечества в Республике Казахстан – 23 200 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – 72 300 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Республики – 160 000 тысяч тенге;
6) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 38 140 тысяч тенге;
7) на оказание единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" к Международному женскому дню 8 марта – 56 000 тысяч тенге;
8) на оказание единовременной социальной помощи на газификацию жилых домов – 46 516 тысяч тенге;
9) на оказание единовременной выплаты многодетным семьям, имеющим детей, воспитывающихся в дошкольных организациях образования – 49 060 тысяч тенге;
10) на возмещение стоимости путевки за сопровождение лиц с инвалидностью первой группы в санаторий – 6 356 тысяч тенге;
11) социальная помощь на возмещение затрат санаторно-курортного лечения лицам, относящимся к категории ветеранов Великой Отечественной войны, ветеранов боевых действий на территории других государств, ветеранов, приравненным по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны – 3 868 тысяч тенге;

12) мерекелік күндердің қарсаңында амбулаториялық емдеу кезеңінде туберкулезбен ауыратын науқастарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге - 3 932 мың теңге;
13) мемлекеттік мерекелердің қарсаңында құттықтау үшін мүгедектігі бар балаларға біржолғы төлем көрсетуге - 10 500 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 31.03.2025 № 27/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

12) на оказание единовременной социальной помощи больным туберкулезом на период амбулаторного лечения к праздничным датам – 3 932 тысяч тенге;
13) на оказание единовременной выплаты детям с инвалидностью для поздравления к государственным праздникам – 10 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 31.03.2025 № 27/4 (вводится в действие с 01.01.2025).

5. Қалалық бюджет шығындары құрамында 2025 жылға Ақтау кентінің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 690 000 мың теңге сомасында көзделсін.
6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 46/01 "Қарағанды облысының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу 5-қосымша сәйкес ескерілсін.

5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета объем субвенций в бюджет посҰлка Актау на 2025 год в сумме 690 000 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2025 год установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций, финансируемых из бюджета города Темиртау в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 11 июля 2023 года № 46/01 "Об утверждении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Карагандинской области", согласно приложению 5.

338 585
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338 585
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
338 585
2
Әлеуметтiк көмек
2 329 264
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 209 264
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
933 112
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 839
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
155 065
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238 930
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
875 618
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120 000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
120 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
513 741
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
513 741
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 889
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 363
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
126 920
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
157 591
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
125 212
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 766
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
9 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 681 187
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 040 799
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

338 585
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338 585
005
Государственная адресная социальная помощь
338 585
2
Социальная помощь
2 329 264
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 209 264
006
Оказание жилищной помощи
700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
933 112
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 839
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
155 065
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238 930
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
875 618
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120 000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
120 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
513 741
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
513 741
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 889
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 363
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
126 920
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
157 591
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
125 212
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 766
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
9 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 681 187
1
Жилищное хозяйство
4 040 799
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

117123
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
99534
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99534
02
Қорғаныс
126587
1
Әскери мұқтаждар
63575
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
63575
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
63575
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
63012
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
63012
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
61930
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1082
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
231025
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
231025
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
231025
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
231025
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3004907
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
180489
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180489
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
180489
2
Әлеуметтiк көмек
2518461
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2387465
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
970599
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5839
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
138048
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
221102
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
1051177
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
130996
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

117123
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
99534
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
99534
02
Оборона
126587
1
Военные нужды
63575
122
Аппарат акима района (города областного значения)
63575
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
63575
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
63012
122
Аппарат акима района (города областного значения)
63012
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
61930
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1082
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
231025
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
231025
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
231025
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
231025
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3004907
1
Социальное обеспечение
180489
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180489
005
Государственная адресная социальная помощь
180489
2
Социальная помощь
2518461
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2387465
006
Оказание жилищной помощи
700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
970599
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5839
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
138048
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
221102
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
1051177
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
130996
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

1 415 800
790 000
625 800
11
Қарағанды ​​облысы, Теміртау қаласы Ушинский көшесі және Мир даңғылы бойындағы жылу желілерін Строителей даңғылынан ТК18-ге (Мир даңғылы - Металлургтер даңғылы) дейін реконструкциялау
490 000
490 000
12
Қарағанды ​​облысы Теміртау қаласы Строителей даңғылы бойындағы жылу желілерін Республика даңғылынан Ушинский көшесіндегі сорғы стансасына дейін реконструкциялау
300 000
300 000
13
Теміртау қаласының кәріз желілерін салу, Оң жағалау
400 000
400 000
14
Теміртау қаласының АБВ кварталы мен 9А ықшамауданының кәріз желілерін салу
225 800
225 800
Теміртау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 23/5 шешіміне
5-қосымша
2025 бюджетінен 2025 жылға ведомстволық бағынысты ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар белгілеуге бөлінген сомаларды бөлінуі (мәдениет саласындағы ерекше еңбек жағдайы үшін қосымша ақы алатын басқарушы және негізгі персонал қызметкерлерін қоспағанда)
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 31.03.2025 № 27/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы (мың теңге)
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
Қалалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша барлығы, оның ішінде:
211 583
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, оның ішінде:
198 865
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
168 801
"Қалалық мәдениет және демалыс саябағы" КМҚК
116 297
"Теміртау мәдениет сарайы" КМҚК
25 703
"Тау" спорт клубы" КМҚК
26 801
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi, оның ішінде:
13 546
"Теміртау қаласының орталық кітапхана жүйесі" КММ
13 546
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту, оның ішінде:
16 518
"Теміртау қаласының тілдерді дамыту орталығы" КММ
10 339
"Теміртау қаласының ресурстық тіл орталығы" КММ
6 179
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 718
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру, оның ішінде:
12 718
"Теміртау қаласының конфессияаралық қатынастар проблемаларын зерттеу және талдау орталығы" КММ
3 286
"Теміртау қаласының жастар ресурстық орталығы" КММ
9 432

1 415 800
790 000
625 800
11
Реконструкция тепловых сетей по улице Ушинского и проспекту Мира, от проспекта Строителей до ТК18 (проспект Мира-проспект Металлургов) в городе Темиртау Карагандинской области
490 000
490 000
12
Реконструкция тепловых сетей по проспекту Строителей от проспекта Республики до насосной станции по улице Ушинского в городе Темиртау, Карагандинской области
300 000
300 000
13
Строительства сетей канализации города Темиртау, Правый берег
400 000
400 000
14
Строительства сетей канализации квартала АБВ и 9А микрорайона города Темиртау
225 800
225 800
Приложение 5
к решению Темиртауского
городского маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 23/5
Распределение сумм, выделенных из бюджета города на установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций на 2025 год (за исключением работников управленческого и основного персонала получающих доплату за особые условия труда в сфере культуры)
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 31.03.2025 № 27/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
Администратор бюджетных программ
Сумма (тысяч тенге)
Программа
Наименование
1
2
3
4
Всего по администраторам городских бюджетных программ, в том числе:
211 583
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
198 865
003
Поддержка культурно-досуговой работы
168 801
КГКП "Городской парк культуры и отдыха"
116 297
КГКП "Темиртауский Дворец культуры"
25 703
КГКП "Спортивный клуб "Тау"
26 801
006
Функционирование районных (городских) библиотек
13 546
КГУ "Центральная библиотечная система города Темиртау"
13 546
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16 518
КГУ "Центр развития языков города Темиртау"
10 339
КГУ "Языковой ресурсный центр города Темиртау"
6 179
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 718
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 718
КГУ "Центр изучения и анализа проблем межконфессиональных отношений города Темиртау"
3 286
КГУ "Молодежный ресурсный центр города Темиртау"
9 432