Шахтинск қаласында жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 22 тамыздағы № 33/06 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1-тармағына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау және төсеу мақсатында Шахтинск қаласының аумағында, Долинка кенті мекенжайында орналасқан ауданы 0,3493 га жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 07.10.2024 № 41/04 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Мақшай) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.А.Мажитовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

Об установлении публичного сервитута на земельные участки в городе Шахтинске
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 22 августа 2024 года № 33/06.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1 статьи 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" публичный сервитут в целях проектирования и прокладки волоконно-оптической линии связи на земельные участки, площадью 0,3493 га, распложенные на территории города Шахтинска, поселка Долинка.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Шахтинска Карагандинской области от 07.10.2024 № 41/04 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска" (Б. Мақшай) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Мажитова Н.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков