Үміткер ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 4-ш "Карантин белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үміткер ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 2 шешімі
ШЕШТІ:
1. Үміткер ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 03 мамырдағы № 4-ш "Карантин белгілеу туралы" шешіміне келесі өзгерту енгізілсін:
осы шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үміткер ауылдық округі Үміткер, Үлгі, Төрткөл ауылдарында және "Ержан" шаруа қожалығының аумағында жылқылар арасында эпизоотикалық лимфонгоит ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Үміткер ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы А.Курдабаева

О внесении изменения в решение акима Умуткерского сельского округа от 3 мая 2023 года № 4-р "Об установлении карантина"
Решение акима Умуткерского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 20 февраля 2024 года № 2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Умуткерского сельского округа от 3 мая 2023 года №4-р "Об установлении карантина" следующее изменение:
пункт 1 настоящего решения изложить в следующей редакции:
"1. В связи с возникновением заболевания эпизоотического лимфонгоита среди лошадей, установить карантин на территории сел Умуткер, Ульга, Тортколь и крестьянского хозяйства "Ержан" Умуткерского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Умуткерского сельского округа А. Курдабаева