Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Нұркен Әбдіров ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 2 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2024 жылғы 27 ақпандағы №15-4-1/116 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы, Нұркен Әбдіров ауылдық округінің Жарлы ауылының аумағында ірі қара малдарының арасында құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Қарқаралы ауданы, Нұркен Әбдіров ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы №5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н.Әбдіров ауылдық округінің әкімі А. Бейсенбеков

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 29 февраля 2024 года № 2
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2024 года № 15-4-1/116, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Жарлы Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Отменить решение акима Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района от 13 декабря 2023 года №5 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Абдировского сельского округа А. Бейсенбеков