Қарқаралы ауданы Темірші ауылдық округінің Татан ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Темірші ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 4 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 12 қыркүйектегі №15-4-1/446 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы, Темірші ауылдық округі, Татан ауылының аумағында белгіленген бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Қарқаралы ауданы, Темірші ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 23 мамырдағы №3 "Қарқаралы ауданы, Темірші ауылдық округі, Татан ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Темірші ауылдық округінің әкімі Ж.Рахымбеков

О снятии ограничительных мероприятий установленных на территории села Татан Темиршинского сельского округа Каркаралинского района
Решение акима Темиршинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 сентября 2024 года № 4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района от 12 сентября 2024 года № 15-4-1/446, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Татан, Темиршинского сельского округа Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез.
2. Отменить решение акима Темиршинского сельского округа Каркаралинского района от 23 мая 2024 года №3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Татан, Темиршинского сельского округа Каркаралинского района".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Темиршинского сельского округа Ж.Рахымбеков