Босаға ауылдық округінің Босаға ауылы орталығының аумағына шектеу шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Босаға ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 23 мамырдағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы "Шектеу шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" №7-1/86 бұйрығының 2 тармағы 5 тармақшасы негізінде және 2015 жылғы 29 маусымдағы №7-1/587 бұйрығымен бекітілген Ветеринария (ветеринариялық – санитариялық) қағидаларын басшылықа ала отырып және 2024 жылғы 23 мамырдағы №18-1/112 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Шет аудандық аумақтық инспекциясы мемлекеттік мекемесінің ұсынысы негізінде Босаға ауылдық округінің әкімі, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Шет ауданы Босаға ауылдық округінің Босаға ауылы орталығының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларының бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
К.Рахметов

Об установлении ограничительных мероприятии на территории Босагинского сельского округа с.Босага
Решение акима Босагинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 23 мая 2024 года № 1
На основании подпункта 5 пунта 2 приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года №7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятии и карантина", правил ветеринарии (ветеринарно-санитарных), утвержденных приказом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года №7-1/587, и на основании представления государственного учреждения Шетской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства от 23 мая 2024 года №18-1/112 аким Босагинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Босага Босагинского сельского округа Шетского района Карагандинской области, в связи с выявлением бруцеллеза среди сельскохозяйственных животных.
2. Контроль за исполнением ностоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
К.Рахметов