"2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №103-12/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 тамыздағы № 181-25/3 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №103-12/12 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 159 114,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 068,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 164,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 149 882,0 мың теңге;
2) шығындар – 164 466,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 351,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №103-12/12 "Об утверждении бюджета сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 13 августа 2024 года № 181-25/3
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года № 103-12/12 "Об утверждении бюджета сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 159 114,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 068,5 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 164,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 149 882,0 тысяч тенге;
2) расходы – 164 466,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 5 351,6 тысяч тенге;