Арал ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 270 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына және "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24382 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б.Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "22" шілдедегі
№ 270 шешіміне қосымша
Арал ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(ҚҚС қосылған)
Жинау және тасымалдау
Жайлы үйлер
1 тұрғынға айына
-
Жайлы емес үйлер
1 тұрғынға айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 22 июля 2024 года № 270
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с приказом "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24382), Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского районного маслихата Б.Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата
от "22" июля 2024 года № 270
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге
(с НДС)
Сбор и транспортировка
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
-
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя

109,35
Сұрыптау
Жайлы үйлер
1 тұрғынға айына
-
Жайлы емес үйлер
1 тұрғынға айына
-
Көму
Жайлы үйлер
1 тұрғынға айына
-
Жайлы емес үйлер
1 тұрғынға айына
37,39
Жалпы тариф
Жайлы үйлер
1 тұрғынға айына
-
Жайлы емес үйлер
1 тұрғынға айына
146,74
Бір бірлігіне (көлеміне) жылдық тариф
Жайлы үйлер
1 м3
-
Бір бірлігіне (көлеміне) жылдық тариф
Жайлы емес үйлер
1 м3
2473,12
Аббревиатураның толық жазылуы:
м3 – текше метр.

109,35
Сортировка
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
-
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
-
Захоронение
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
-
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
37,39
Общий тариф
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
-
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
146,74
Годовой тариф на единицу
Домовладения благоустроенные
1 м3
-
Годовой тариф на единицу
Домовладения неблагоустроенные
1 м3
2 473,12
Расшифровка аббревиатуры:
м3 – метр куб.