Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Арал қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 ақпандағы № 59 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес Арал қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал қаласындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Арал қаласындағы № 2 шағын ауданындағы жаңа көшелердің 1-қатарына Сүйінтай Назаровтың есімі;
2) Арал қаласындағы № 2 шағын ауданындағы жаңа көшелердің 2-қатарына Каримолда Ильясовтың есімі;
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал қаласының әкімі Б. Ұзақов

О присвоении наименований улицам
Решение акима города Аральск Кызылординской области от 7 февраля 2024 года № 59
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года, аким города Аральск РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам города Аральска следующие наименования:
1) на первый ряд новых улиц № 2 микрорайона города Аральск на имя Суйинтай Назарова;
2) на второй ряд новых улиц № 2 микрорайона города Аральск на имя Каримолда Ильясова;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Аральск Б. Узаков