Қазалы ауданы, Қазалы қаласындағы, "Новостройка" көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 27 қаулысы және Қазалы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы №182 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 5-1-бабының 2-тармағына, "Әкімшілік –аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 211 бұйрығына және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы, Қазалы қаласының "Новостройка" көшесі "Күлтегін" есімімен қайта аталсын.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М.Шермағанбет
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш

О переименовании улицы "Новостройка" в городе Казалинск, Казалинского района
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 20 февраля 2024 года № 27 и решение маслихата Казалинского района Кызылординской области от 20 февраля 2024 года № 182
В соответствии с пунктом 2 статьи 5-1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 1 августа 2023 года № 211 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований" и заключением областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Новостройка" именем "Күлтегін" города Казалинск, Казалинского района.
2. Настоящее совместное решение и постановление вводятся в действие со дня подписания.
Аким Казалинского района М.Шермаганбет
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш