"Алмалы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 қарашадағы № 23/5 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алмалы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №11/5 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алмалы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 021 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 218 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 550 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 78 253 мың теңге;
2) шығындар – 87 690,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 669,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 669,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/5 "О бюджете сельского округа Алмалы на 2024-2026 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2024 года № 23/5
Шиелинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/5 "О бюджете сельского округа Алмалы 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 021 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 218 тысяч тенге;
поспупления от продажи основного капитала – 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 253 тысяч тенге;
2) затраты – 87 690,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -669,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 669,1 тысяч тенге
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары -669,1мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 13 қарашадағы
№23/5 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№11/5 шешіміне 1-қосымша
Алмалы ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 669,1 тысяч тенге.";
приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
13 ноября 2024 года №23/5
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 29 декабря 2023 года №11/5
Бюджет сельского округа Алмалы на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование