Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 10/106 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 8/82 "Маңғыстау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілетін ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/192 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына және Маңғыстау облысының прокуратурасының 2024 жылғы 22 қазандағы №2-11-24-08664 наразылығына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 8/82 "Маңғыстау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілетін ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 10/106 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев

О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата от 5 апреля 2024 № 10/106 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 3 декабря 2021 года № 8/82 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 13 декабря 2024 года № 17/192
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах"и протестом прокуратуры Мангистауской области от 22 октября 2024 года №2-11-24-08664, Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 5 апреля 2024 года № 10/106 "Мангистауского областного маслихата от 3 декабря 2021 года № 8/82 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Мангистауской области".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж.Матаев