Жария сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № 157 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69, 71-1 – баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі берген 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 183-ЖҚГЗ Жер қойнауын геологиялық зерттеуге арналған лицензиясы негізінде Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "KMG Barlau" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін Бейнеу ауданы, Болашақ учаскесінде орналасқан алаңы 163348,0 гектар жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 2025 жылғы 21 желтоқсанына дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р. Шалбаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 4 июля 2024 года № 157
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан и на основании лицензии на геологическое изучение недр № 183 – ГИН от 21 декабря 2022 года, выданной Министерством экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 21 декабря 2025 года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "KMG Barlau" на земельный участок расположенный на территории участке Болашак Бейнеуского района площадью 163348,0 гектаров для проведения геологоразведочных работ.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бейнеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Р. Шалбаев