Бейнеу ауданы бойынша ауданішілік маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 288 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес, Бейнеу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа для внутрирайонных маршрутов по Бейнеускому району
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 6 ноября 2024 года № 288
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Бейнеу ауданы бойынша ауданішілік маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р. Шалбаев
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 6 қарашадағы
№ 288 қаулысына қосымша
Бейнеу ауданы бойынша ауданішілік маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифі
Маршрут атауы
Ересектерге (тенге)
Балаларға, (тенге)
1
Бейнеу – Боранқұл
Боранқұл – Бейнеу

1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа для внутрирайонных маршрутов по Бейнеускому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бейнеуского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Р. Шалбаев
Приложение
к постановлению акимат
Бейнеуского района
от "6" ноября 2024 года №288
Тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа для внутрирайонных маршрутов по Бейнеускому району
Название маршрута
Взрослым (тенге)
Детям (тенге)
1
Бейнеу – Боранқұл
Боранқұл – Бейнеу