Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 277 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қарақия ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 шілдедегі № 150 қаулысы
Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 277 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қарақия ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3503 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулысында:
қаулы атауы жаңа редацияда жазылсын:
"Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қарақия ауданы бойынша жайылым айналымдарының ұсынылған схемасын бекіту туралы";
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарақия ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылған схемасы бекітілсін.";
2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "Қарақия аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Төретаев

О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 25 декабря 2017 года № 277 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Каракиянскому району на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 3 июля 2024 года № 150
Акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 25 декабря 2017 года № 277 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Каракиянскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3503) следующие изменения:
к указанному постановлению:
наименование постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении рекомендуемой схемы пастбищеоборотов по Каракиянскому району на основании геоботанического обследования пастбищ";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить рекомендуемую схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Каракиянскому району согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.";
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Торетаев