Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2024 жылғы 13 маусымдағы № 22 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 маусымда № 4716-12 болып тіркелді
Қарақия ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2813 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№ 151 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Зердебай Бекарыстанұлы атындағы № 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-7-51.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Жаңақұрылыс шағын ауданының № 1-36 үйлері, Геофизика, Ш.Ыбырайымұлы, 2-ауыл шағын аудандарының барлық үйлері, Аэропорт шағын ауданының № 1-199 үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі С. Төретаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 13 июня 2024 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 июня 2024 года № 4716-12
Аким Каракиянского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2813) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 151 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 151
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени Зердебая Бекарыстанулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-7-51.
Границы: дома №1-36 микрорайона Жанакурылыс, все дома микрорайонов Геофизика, Ш.Ыбыраймулы, 2-ауыл, дома №1-199 микрорайона Аэропорт села Жетыбай.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Каракиянского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района С. Төретаев
"СОГЛАСОВАНО"
Каракиянская районная территориальная
избирательная комиссия