Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 532 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 93, № 95, № 96, 2024 жылғы 1 наурыздағы № 101 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 4 сәуірдегі
№ 532 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Баймағамбетов-Рудненская көшелерінің шекараларында Комаров көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 1,0516 гектар, Қостанай қаласында Баймағамбетов-Рудненская көшелерінің шекараларында Комаров көшесі бойынша су құбырын қайта жаңарту үшін;
2) Қостанай қаласы, Карбышев-Арыстанбеков көшелерінің шекараларында Воинов-Интернационалистов көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,6922 гектар, Қостанай қаласында Карбышев-Арыстанбеков көшелерінің шекараларында Воинов-Интернационалистов көшесі бойынша су құбырын қайта жаңарту үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 4 апреля 2024 года № 532
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 27 февраля 2024 года № 93, № 95, № 96, от 1 марта 2024 года № 101 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 4 апреля 2024 года
№ 532
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Комарова в границах улиц Баймагамбетова-Рудненская, общей площадью 1,0516 гектар, для реконструкции водопровода по улице Коморова в границах улиц Баймагамбетова-Рудненская, в городе Костанай;
2) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Воинов Интернацианалистов в границах улиц Карбышева-Арстанбекова, общей площадью 0,6922 гектар, для реконструкции водопровода по улице Воинов Интернацианалистов в границах улиц Карбышева-Арстанбекова, в городе Костанай;

3) Қостанай қаласы, Лиза Чайкина-Қайырбеков көшелерінің шекараларында Курганская көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 1,1831 гектар, Қостанай қаласында Лиза Чайкина-Қайырбеков көшелерінің шекараларында Курганская көшесі бойынша Д-500 мм өздігінен ағатын канализация коллекторын қайта жаңарту үшін;
4) Қостанай қаласы, Абай даңғылы-Жамбыл көшесінің шекараларында Сибирская көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,1402 гектар, Қостанай қаласында Абай даңғылы-Жамбыл көшесінің көшелерінің шекараларында Сибирская көшесі бойынша су құбырын қайта жаңарту үшін.

3) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Курганская в границах улиц Лизы Чайкиной-Каирбекова, общей площадью 1,1831 гектар, для реконструкции самотечного канализационного коллектива Д-500 мм по улице Курганская в границах улиц Лизы Чайкиной-Каирбекова, в городе Костанай;
4) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Сибирская в границах проспекта Абая - улицы Джамбула, общей площадью 0,1402 гектар, для реконструкции водопровода по улице Сибирская в границах проспекта Абая – улицы Джамбула, в городе Костанай.