Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 21 тамыздағы № 1465 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 29 шілдедегі № 353, № 354, № 355, № 356, № 357, № 358, № 359 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 21 тамыздағы
№ 1465 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. Қостанай қаласы, Баймағамбетов-Абай (Баймағамбетов-Жамбыл) көшелерінің шекараларында Хакімжанова көшесі, жалпы алаңы 0,9059 гектар, "Баймағамбетов-Абай (Баймағамбетов-Жамбыл) көшелерінің шекараларында Хакімжанова көшесі бойынша су құбыры, ұзындығы 891 қ/м" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
2. Қостанай қаласы, Лиза Чайкина-Қайырбеков көшелерінің шекараларында Курганская көшесі, жалпы алаңы 0,9960 гектар, "Лиза Чайкина-Қайырбеков көшелерінің шекараларында Курганская көшесі бойынша канализация, ұзындығы 980 қ/м" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 21 августа 2024 года № 1465
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 29 июля 2024 года № 353, № 354, № 355, № 356, № 357, № 358, № 359 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 21 августа 2024 года
№ 1465
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1. город Костанай, улица Хакимжановой в границах улиц Баймагамбетова-Абая (Баймагамбетова-Джамбула), общей площадью 0,9059 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Водопровод по улице Хакимжановой в границах улиц Баймагамбетова-Абая (Баймагамбетова-Джамбула), протяженностью 891 п/м";
2. город Костанай, улица Курганская в границах улиц Лизы Чайкиной-Каирбекова, общей площадью 0,9960 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Канализация по улице Курганская в границах улиц Лизы Чайкиной-Каирбекова, протяженностью 980 п/м";

3. Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі-Абай даңғылының (Гоголь, 61) шекараларында Гоголь көшесі, жалпы алаңы 0,1212 гектар, "Баймағамбетов көшесі-Абай даңғылының (Гоголь, 61) шекараларында Гоголь көшесі бойынша өздігінен ағатын коллектор, ұзындығы 125,35 қ/м" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
4. Қостанай қаласы, қазандық 1 көтерілім және қазандық 2 көтерілім, жалпы алаңы 4,2016 гектар, "қазандық 1 көтерілім және қазандық 2 көтерілім су құбыры, ұзындығы 3136 қ/м" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
5. Қостанай қаласы, Камвольно-суконный комбинат шағын ауданы Герцена-Курганская-Костанайская, жалпы алаңы 2,6204 гектар, "Камвольно-суконный комбинат шағын ауданы Герцена-Курганская-Костанайская канализация, ұзындығы 2793,6 қ/м" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
6. Қостанай қаласы, Тәуелсіздік-Назарбаев көшелерінің шекараларында Дзержинский көшесі, жалпы алаңы 1,0300 гектар, "Тәуелсіздік-Назарбаев көшелерінің шекараларында Дзержинский көшесі бойынша су құбыры, ұзындығы 1056 қ/м" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
7. Қостанай қаласы, Абай даңғылынан бастап-Маяковский көшесі шекараларында Быковский көшесі, жалпы алаңы 0,3470 гектар, "Абай даңғылынан бастап-Маяковский көшесі шекараларында Быковский көшесі бойынша су құбыры, ұзындығы 349 қ/м" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін.

3. город Костанай, улица Гоголя в границах улиц Баймагамбетова-проспект Абая (Гоголя, 61), общей площадью 0,1212 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Самотечный коллектор по улице Гоголя в границах улиц Баймагамбетова-проспект Абая (Гоголя, 61), протяженностью 125,35 п/м ";
4. город Костанай, 1 подъем котельная и 2 подъем котельная, общей площадью 4,2016 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Водопровод 1 подъем котельная и 2 подъем котельная, протяженностью 3136 п/м";
5. город Костанай, микрорайон Камвольно-суконного комбината Герцена-Курганская-Костанайская, общей площадью 2,6204 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Канализация микрорайон Камвольно-суконного комбината Герцена-Курганская-Костанайская, протяженностью 2793,6 п/м";
6. город Костанай, улица Дзержинского в границах улиц Тәуелсіздік-Назарбаева, общей площадью 1,0300 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Водопровод по улице Дзержинского в границах улиц Тәуелсіздік-Назарбаева, протяженностью 1056 п/м";
7. город Костанай, улица Быковского в границах от проспекта Абая-улицы Маяковского, общей площадью 0,3470 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Водопровод по улице Быковского в границах от проспекта Абая-улицы Маяковского, протяженностью 349 п/м".