Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы Октябрь кенті әкімінің 2024 жылғы 16 шілдедегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, 71-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, Октябрь кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Алюминий Казахстана" акционерлік қоғамына елді мекендердің жер санатынан 2027 жылғы 23 мамырға дейінгі мерзімге жалпы алаңы 271,7 гектар Октябрь кентінің шекараларында жер қойнауын геологиялық зерттеу бойынша операцияларды жүргізу үшін жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Октябрь кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде жіберуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Бектанов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Октябрьский города Лисаковска Костанайской области от 16 июля 2024 года № 7
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69, статьей 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким поселка Октябрьский РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Алюминий Казахстана" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельный участок для проведения операций по геологическому изучению недр в границах поселка Октябрьский, общей площадью 271,7 гектара сроком до 23 мая 2027 года.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Октябрьский" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Бектанов