Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы Амантоғай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 8 тамыздағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, "Амангелді ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 24 шілдедегі № 86 бұйрығымен бекітілген жерге орналастыру жобасы негізінде ШЕШТІМ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне елді мекендердің жері санатынан Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Амантоғай ауылындағы бір қабатты бір пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер (кәріз) салу үшін жалпы алаңы 0,0004 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Амангелді ауданының Амантоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амантоғай ауылдық округінің әкімі Ж. Илиясов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Амантогайского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области от 8 августа 2024 года № 2
В соответствии со статьями 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительного проекта, утвержденного приказом коммунального государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата Амангельдинского района" от 24 июля 2024 года № 86 РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут для строительства наружных инженерных сетей (канализации) к одноэтажным одноквартирным жилым домам в селе Амантогай, Амантогайского сельского округа, Амангельдинского района, общей площадью 0,0004 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амантогайского сельского округа Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амантогайского сельского округа Ж. Илиясов