"Қазақтелеком" Акционерлік Қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Қарабатыр ауылы әкімінің 2024 жылғы 6 маусымдағы № 10-ш шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19 бабына, 69 бабтың 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Занының 35 бабына сәйкес Қарабатыр ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" Акционерлік Қоғамына Қамысты ауданы, Қарабатыр ауылы, Комсомольская көшесі 21 мекенжайы бойынша орналасқан жалпы ауданы 0,3091 га, жер учаскесіне шектеулі мақсатты пайдалану құқығы берілсін, В2В сегменті үшін талшықты-оптикалық байланыс желісін төсеу және пайдалану үшін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Қамысты ауданы әкімдігінің "Қарабатыр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) Осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республиқалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдансын;
2) Осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Оспанов

Об установлении публичного сервитута Акционерному Обществу "Казахтелеом"
Решение акима села Карабатыр Камыстинского района Костанайской области от 6 июня 2024 года № 10-р
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким села Карабатыр РЕШИЛ:
1. Установить Акционерному Обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на земельный участок и предоставить право ограниченного целевого использования земельного участка общей площадью 0,3091 га, расположенный по адресу Камыстинский район, село Карабатыр, ул. Комсомольская, 21 с целевым назначением для прокладки и обслуживания волоконно-оптической линии связи для сегмента В2В.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Карабатыр" акимата Камыстинского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. Оспанов