"Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кенті әкімінің м.а. 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-ш шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 35-бабының, 1-тармағының, 6) тармақшасына және "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 26 қарашадағы № 02-09/1885 өтініші негізінде, Қарабалық кенті әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кентінің аумағында орналасқан "Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, "Қарабалық кентінде ғимараттар мен құрылыстардың әкімшілік кешенін салу" жобасы бойынша ауданы 1,047 гектар сумен жабдықтау, ауданы 3,296 гектар кәріз, ауданы 2,436 гектар газбен жабдықтау және ауданы 5,283 гектар әлсіз тоқтарға арналған желісі, құрылыс аймағынан ауданы 18,104 гектар ӘЖ-35 шығару үшін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрдегі "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін "Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жариаланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Қарабалық кентінің әкімінің міндетін атқарушы Р. Байканов

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области"
Решение и.о. акима поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области от 25 декабря 2024 года № 25-р
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заявления государственного учреждения "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области" № 02-09/1885 от 26 ноября 2024 года, исполняющий обязанности акима поселка Карабалык РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области" публичный сервитут на земельном участке, расположенном на территории поселка Карабалык, Карабалыкский район, Костанайская область для: водоснабжение площадью 1,047 гектара, канализация площадью 3,296 гектара, газоснабжение площадью 2,436 гектара и слаботочной сети площадью 5,283 гектара, вынос ВЛ-35 площадью 18,104 гектара с территории застройки, по проекту "строительство административного комплекса зданий и сооружений в поселке Карабалык, Карабалыкский район, Костанайская область".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Карабалык" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима поселка Карабалык" после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима поселка Карабалык Р. Байканов