Науырзым ауданы Буревестник ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 77 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Буревестник ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47400,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10565,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 36835,0 мың теңге;
2) шығындар – 96933,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -49533,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49533,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 49533,0 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.11.2024 № 155 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа).

О бюджете села Буревестник Наурзумского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 января 2024 года № 77.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47400,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10565,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36835,0 тысяч тенге;
2) затраты – 96933,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -49533,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49533,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49533,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.11.2024 № 155 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. 2024 жылға арналған Буревестник ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17105,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 3 қаңтардағы
№ 77 шешіміне
1-қосымша
Буревестник ауылының 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.11.2024 № 155 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

2. Учесть, что в бюджете села Буревестник предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 17105,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 3 января 2024 года
№ 77
Бюджет села Буревестник на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.11.2024 № 155 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы