Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 76 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 қазандағы № 126 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 76 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 895,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 67 971,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4 961,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 56 963,0 мың теңге;
2) шығындар – 137 872,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 977,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 977,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Асенкритов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 144 053,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 997,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 153,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 126 903,0 мың теңге;
2) шығындар – 145 944,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 891,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 891,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Белинский ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 259,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 077,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 76 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28 октября 2024 года № 126
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 76 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 895,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 67 971,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 961,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 56 963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 137 872,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 977,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 977,2 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 144 053,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 997,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 153,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 126 903,0 тысяч тенге;
2) затраты – 145 944,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 891,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 891,4 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 259,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 077,0 тысяч тенге;