Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Асенкритов ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 10 маусымдағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексі 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес және "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 55 бұйрығымен бекітілген жерге орналастыру жобаның негізінде, Асенкритов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына В2В сегменті үшін талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және қызмет көрсету үшін Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Асенкритов ауылдық округі, Асенкритов ауылы, Аятская көшесі, 55 ғимарат аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,0067 гектар бөлінбейтін жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Асенкритов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін, қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде осы шешімді қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынға жіберуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғанынан кейін "Асенкритов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Муханов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Асенкритовского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 10 июня 2024 года № 5
В соответствии подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании землеустроительного проекта, утвержденного приказом государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата района Беимбета Майлина" от 29 апреля 2024 года № 55, аким Асенкритовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на неделимый земельный участок общей площадью 0,0067 гектар, расположенный на территории села Асенкритовка, улица Аятская, здание 55, Асенкритовского сельского округа, района Беимбета Майлина, Костанайской области, для прокладки и обслуживания волоконно-оптической линии связи для сегмента В2В.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Асенкритовского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима Асенкритовского сельского округа" после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Муханов