"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ұзынкөл Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына Ұзынкөл ауданы Ершов ауылдық округі аумағында орналасқан магистральдық су құбырын пайдалану және қызмет көрсету үшін шектеулі нысаналы жерге пайдалану (қауымдық сервитут) құқығын беру туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 қазандағы № 131 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17-бабы 1-тармағының 5-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес және жерге орналастыру жобасы негізінде Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұзынкөл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ұзынкөл Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына Ұзынкөл ауданы Ершов ауылдық округі аумағында орналасқан, ауданы 0,0713 гектар, магистральдық су құбырын пайдалану және қызмет көрсету үшін шектеулі нысаналы жерге пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы берілсін.
2. "Ұзынкөл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ұзынкөл Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына Қазахстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппін қамтамасыз етілсін:
1) осы қаулығы қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберу;
2) осы қаулыны Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми түрде жариаланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі М. Жұрқабаев

О предоставлении права ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) государственному коммунальному предприятию "Узунколь Су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Узункольского района" для эксплуатации и обслуживания магистрального водопровода, расположенного на территории Ершовского сельского округа Узункольского района
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 4 октября 2024 года № 131
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 17 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании землеустроительного проекта акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить право ограниченного целевого землепользование (публичный сервитут) государственному коммунальному предприятию "Узунколь Су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Узункольского района" для эксплуатации и обслуживания магистрального водопровода, площадью 0,0713 гектар, расположенного на территории Ершовского сельского округа Узункольского района.
2. Государственному коммунальному предприятию "Узунколь Су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Узункольского района М. Журкабаев