Екібастұз қаласының аумағында "Greenhouse-Qaztomat" ЖШС жылыжай кешенінде карантиндік режим енгізіле отырып, қызанақ жемісінің қоңыр қатпарлы вирусы (Tomato brown rugosefruit virus) бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 782/9 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 15-08/590 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағын карантиндiк объектiлерден және бөтен тектi түрлерден қорғау жөнiндегi қағидаларға сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 09 қыркүйектегі № 1-13/1-2-05/104 ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызанақ жемісінің қоңыр қатпарлы вирусы (Tomato brown rugosefruit virus)" карантиндік объектісінің анықталуына байланысты Екібастұз қаласының аумағында "Greenhouse-Qaztomat" ЖШС жылыжай кешенінде карантиндік режим енгізіле отырып, қызанақ жемісінің қоңыр қатпарлы вирусы (Tomato brown rugosefruit virus) бойынша карантиндік аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин

Об установлении карантинной зоны по вирусу коричневой морщинистости плодов томата (Tomato brown rugosefruit virus) с введением карантинного режима на территории города Экибастуз в тепличном комплексе ТОО "Greenhouse-Qaztomat"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 сентября 2024 года № 782/9
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О карантине растений", Правилами по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 15-08/590, на основании представления государственного учреждения "Баянаульская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 09 сентября 2024 года № 1-13/1-2-05/104, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением карантинного объекта "вирус коричневой морщинистости плодов томата (Tomato brown rugosefruit virus)", установить карантинную зону по вирусу коричневой морщинистости плодов томата (Tomato brown rugosefruit virus) с введением карантинного режима на территории города Экибастуз в тепличном комплексе ТОО "Greenhouse-Qaztomat".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин