Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 29/4 "2023-2024 жылдарға арналған Екібастұз қаласы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 202/24 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2023-2024 жылдарға арналған Екібастұз қаласы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2023 жылғы 20 маусымдағы № 29/4 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183111 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев

О признании утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 20 июня 2023 года № 29/4 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Экибастуз на 2023-2024 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 28 ноября 2024 года № 202/24
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Экибастуз на 2023-2024 годы" от 20 июня 2023 года № 29/4 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 183111).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев