Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі Бесқауға ауылы "Куаныш" шаруа қожалығының аумағындағы карантинді алып тастау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 1-03/10 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 04 желтоқсандағы №1-10/185 ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Жылқылар арасында індетті лимфангит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі Бесқауға ауылы "Куаныш" шаруа қожалығының аумағында белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Павлодар облысы Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 20 ақпандағы "Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі Бесқауға ауылы "Куаныш" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" № 1-03/3 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қоянды ауылдық округінің әкімі Е. Уразалимов

О снятии карантина на территории крестьянского хозяйства "Куаныш" села Бескауга Қояндинского сельского округа города Экибастуза
Решение акима Қояндинского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 6 декабря 2024 года № 1-03/10
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора города Экибастуза от 04 декабря 2024 года №1-10/185, аким Қояндинского сельского округа города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории крестьянского хозяйства "Куаныш" села Бескауга Қояндинского сельского округа города Экибастуза в связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации заболевания эпизоотического лимфангита среди лошадей.
2. Отменить решение исполняющего обязанности акима Қояндинского сельского округа города Экибастуза от 20 февраля 2024 года №1-03/3 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Куаныш" села Бескауга Қояндинского сельского округа города Экибастуза".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Қояндинского сельского округа Е. Уразалимов