Ақтоғай ауылында жолаушылар мен багажды тұрақты тасымалдауға барлық маршруттар үшін бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауылында жолаушылар мен багажды тұрақты тасымалдауға 80 (сексен) теңге мөлшерінде барлық маршруттар үшін бірыңғай тариф белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов

Об установлении единого тарифа для всех маршрутов на регулярные перевозки пассажиров и багажа в селе Актогай
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 3 января 2024 года № 1
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные перевозки пассажиров и багажа в селе Актогай в размере 80 (восемьдесят) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актогайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
"СОГЛАСОВАНО"
Актогайский районный
маслихат