Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылдың 2 сәурдегі № 2р "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Жалаулы ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 3ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы, 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2024 жылдың 6 сәуірдегі № 5 хаттамасы негізінде, Ақтоғай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Жалаулы ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылдың 2 сәурдегі № 2р (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195141 болып тіркелген) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қ. Арынов

Об отмене решения акима Актогайского района Павлодарской области от 3 апреля 2024 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Жалаулы Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области"
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 8 апреля 2024 года № 3р
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" и подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Актогайского района Павлодарской области от 6 апреля 2024 года № 5, аким Актогайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района Павлодарской области от 2 апреля 2024 года за № 2р "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Жалаулы Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 195141).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
К. Арынов